Rejestr zmian
Pobierz dane XMLAkt prawny: 27/10Drukuj informacjęAkt prawny: 27/10Szczegóły informacji
27/10
Niniejszy dokument jest wersją archiwalną.
Rodzaj: Nieokreślony
Status: Obowiązujący
Sesja: brak
Kadencja: Zarządzenia
Data wejścia w życie: Z dniem podjęcia
Data podjęcia/podpisania: 2010-06-01
Data rozpoczęcia obowiązywania: 2010-06-01
Tytuł aktu:
w sprawie: powołania składów obwodowych komisji wyborczych.
Na podstawie:
Na podstawie art.16 ust.1 ustawy z dnia 27 września 1990 r. – o wyborze Prezydenta Rzeczypospolitej Polskiej Dz.U. Dz 2010 r. Nr 72 poz.467/
Treść:
Wójt Gminy Srokowo zarządza co następuje:
§ 1
Powołuje się obwodowe komisje wyborcze w Gminie Srokowo w wyborach Prezydenta Rzeczypospolitej Polskiej zarządzonych na dzień 20 czerwca 2010 r w składach:
Obwodowa Komisja Wyborcza Nr 1 w Bajorach Małych
1. Kotowicz Małgorzata
2. Kotala Tadeusz
3. Kurowski Cezary
4. Stachurski Marek
5. Kowalski Dariusz
6. Załuska Zofia
7. Patecki Piotr
8. Bagińska Alina
9. Puszko Jerzy
Obwodowa Komisja Wyborcza Nr 2 w Solance
1. Kotowicz Janina
2. Szymańska Ewa
3. Cwalina Daniel
4. Kuriata Tomasz
5. Łastówka Józef
6. Bachowska Justyna
7. Cwalina Małgorzata
8. Wołejszo Jakub
9. Lewandowska Jadwiga
Obwodowa Komisja Wyborcza Nr 3 w Srokowie
1. Szostek Olga
2. Kulesza Jadwiga
3. Stadnik Łukasz
4. Pawłusewicz Józef
5. Kozicki Bogusław
6. Potyra Katarzyna
7. Kachniarz Stanisław
8. Małecki Andrzej
9. Obolewicz Lilita
Obwodowa Komisja Wyborcza Nr 4 w Jegławkach
1. Sałyk Katarzyna
2. Nowik Alicja
3. Gromotowicz Piotr
4. Saganowski Robert
5. Mełech Władysław
6. Lubera Krystyna
7. Siedlecka Elżbieta
8. Puszko Jadwiga
9. Dęby Romualda
Obwodowa Komisja Wyborcza Nr 1 w Bajorach Małych
1. Kotowicz Małgorzata
2. Kotala Tadeusz
3. Kurowski Cezary
4. Stachurski Marek
5. Kowalski Dariusz
6. Załuska Zofia
7. Patecki Piotr
8. Bagińska Alina
9. Puszko Jerzy
Obwodowa Komisja Wyborcza Nr 2 w Solance
1. Kotowicz Janina
2. Szymańska Ewa
3. Cwalina Daniel
4. Kuriata Tomasz
5. Łastówka Józef
6. Bachowska Justyna
7. Cwalina Małgorzata
8. Wołejszo Jakub
9. Lewandowska Jadwiga
Obwodowa Komisja Wyborcza Nr 3 w Srokowie
1. Szostek Olga
2. Kulesza Jadwiga
3. Stadnik Łukasz
4. Pawłusewicz Józef
5. Kozicki Bogusław
6. Potyra Katarzyna
7. Kachniarz Stanisław
8. Małecki Andrzej
9. Obolewicz Lilita
Obwodowa Komisja Wyborcza Nr 4 w Jegławkach
1. Sałyk Katarzyna
2. Nowik Alicja
3. Gromotowicz Piotr
4. Saganowski Robert
5. Mełech Władysław
6. Lubera Krystyna
7. Siedlecka Elżbieta
8. Puszko Jadwiga
9. Dęby Romualda
§ 2
Zarządzenie wchodzi w życie z dniem podjęcia.Wójt Gminy Franciszek Andruszkiewicz